אפר
7
2012

איך להאריך את חיי הסוללה באייפון ובאייפד

איך להאריך את אורך חיי הסוללה באייפון

מכשירי האייפון והאייפד מגיעים אמנם עם סוללה חזקה יחסית, אך לא תמיד היא מצליחה לשרוד יום שלם בלי לפגוש את המטען. אספנו עבורכם כמה טיפים בסיסיים שיעזרו לבטרייה שלכם לשרוד את היום.

  • המעיטו השימוש ב-GPS: אפליקציות שמשתמשות ברכיב ה-GPS, כמו Waze, נוטות להוריד באופן דרסטי את חיי הסוללה. נסו להשתמש בהן כשהמכשיר מחובר למקור חשמל. ניתן לראות את כל האפליקציות אשר מתשמשות ברכיב ה-GPS בהגדרות > כללי > שירותי מיקום.
  • כבו את ה-Push Notifications: הרבה אפליקציות משתמשות כיום בהתראות גם כשאפליקצייה עצמה סגורה, דבר שפוגע בחיי הבטרייה. על מנת לגרום לאפליקציות להפסיק לשלוח לכם התראות, לכו להגדרות > התראות > בחרו באפליקציה שתרצו שתפסיק לשלוח לכם התראות ובסוג ההתראה בחרו ב"ללא". ניתן להפסיק לקבל התראות אם תכבו את האינטרנט האלחוטי והרשת הסלולארית במכשיר.
  • כבו את ה-WiFi: אם אתם לא משתמשים ברשת האלחוטית, אתם יכולים לכבות אותה וכך לחסוך בסוללה. על מנת לעשות זאת לכו אל הגדרות > אינטרנט אלחוטי וכבו אותו. שימו לב – אם יש בקרבתכם רשת אלחוטית, עדיף להשתמש בה מאשר באינטרנט הסלולארי.
 • כבו את ה-Bluetooth: אם אתם לא משתמשים בבלוטות', אתם יכולים לכבות אותו וכך להאריך את חיי הבטרייה. על מנת לעשות זאת לכו אל הגדרות > Bluetooth וכבו אותו.
 • הפעילו את מצב הטיסה במקומות בהם אין קליטה: האייפון שלכם תמיד מנסה ליצור קשר עם הרשת הסלולארית, כך שבמקומות בהם הקליטה נמוכה האייפון מתאמץ יותר על מנת ליצור את הקשר. במקרים כאלו מומלץ להפעיל את מצב הטיסה, וכך זמן הסוללה יעלה. שימו לב – כשמצב הטיסה מופעל לא תקבלו שיחות וסמסים.
 • החלישו את בהירות המסך: החלשת בהירות המסך היא דרך מעולה לחסוך בבטרייה. על מנת להחליש את הבהירות, לכו להגדרות > בהירות ושנו את הבהירות. באותו המסך מומלץ להפעיל גם את "כיוון בהירות אוטומטי", כך שהמכשיר ישנה את בהירות המסך באופן אוטומטי בהתאם למצב התאורה הנוכחי.

כמו כן, מומלץ לא להשאיר את המכשיר במקום חם ולשמור על גרסת המכשיר מעודכנת (ניתן לעדכן גרסה דרך האייטונס).

אם אתם מכירים עוד טיפים, נשמח אם תשתפו אותנו בתגובות! 🙂

 

2 תגובות + הוסף תגובה

 • לצאת ממשחקים שסיימת לשחק בהם ….

  לצאת מWifi שאתה לא בSafari זה חוסך המון.מניסיון

  ואני קראתי פעם שיש פחות משחקים(שלא משחקים בהם,כמובן) זה מבזבז פחות סוללה(אני לא בטוח)

 • להוריד את המגן של הטלפון

השאר תגובה