יול
4
2011

WhatsApp – סמסים בחינם לאייפון

לשלוח SMSים התחיל להיות עסק יקר בשבילכם? גם אם כן וגם אם לא, אוהבי הסמסים מבינכם ישמחו לשמוע על האפליקצייה הזו. WhatsApp מאפשרת לכם לשלוח הודעות טקסט (וגם לא טקסט – נגיע לזה בהמשך) ב"חינם" – זה לא באמת בחינם, כי זה מתבצע באמצעות חבילת הגלישה הסלולארית שלכם, או דרך הWiFi שהמכשיר שלכם מחובר אליו.

כשתפתחו את WhatsApp לראשונה, תתבקשו להכניס את מס' הטלפון שלכם. לאחר מכן תקבלו SMS עם קוד בעל 3 ספרות שאותו תצטרכו להכניס במקום הנדרש, וזהו, אתם יכולים להתחיל לשלוח הודעות בחינם!

הוספת אנשי קשר לתוכנה נעשית באופן אוטומטי לחלוטין – התוכנה סורקת את רשימת אנשי קשר ובכל פעם שתזהה איש קשר עם WhatsApp היא תוסיף אותו היישר לרשימת הWhatsApp שלכם.

שליחת ההודעה מתבצעת באותה דרך שאתם שולחים SMS באייפון באופן רגיל, וכשישלחו לכם בחזרה הודעה, אתם תקבלו את ההודעה באותה דרך שאתם מקבלים SMS רגיל – הודעה תקפוץ לכם באמצע המסך עם שם השולח, התוכן והאפשרות להגיב.

WhatsApp - סמסים בחינם

אבל ל-WhatsApp יש כמה פיצ'רים שמבדילים אותו מהודעות הSMS הרגילות. נתחיל בכך ששליחת תמונות וסרטונים נהפכת להיות הרבה יותר קלה וזולה משלוח MMS. ניתן לשלוח גם קבצי קול דרך התוכנה, וגם להראות את מיקומכם הנוכחי (בדרך הזו אנשים יוכלו להגיע אליכם בקלילות).
עוד פיצ'ר שראוי לציון הוא הצ'אט הקבוצתי – בצ'אט הקבוצתי ניתן להוסיף עד 10 אנשי קשר שאיתם ניתן לדבר ביחד – כלומר כולם יראו את ההודעות של כולם.

לסיכום – אם ידוע לכם על מכרים שמשתמשים בתוכנה, או שאתם רוצים ל"הביא את הבשורה" – התוכנה שווה את ה99 סנט, ובוא נגיד שההשקעה הקטנה הזאת תחסוך המון הוצאות בעתיד.

WhatsApp || מחיר: חינם || הורדה

תגובה אחת + הוסף תגובה

  • ניסיתי להפעיל את הווטסאפ וכשהקשתי את המספר טלפון הופיע הודעה שאמרה לנסות אחר כך וניסיתי וזה עדיין לא פועל.
    איך מסדרים?

השאר תגובה