יול
11
2011

Tiny Tower – ניהול מגדל

אחד המשחקים שזכו ליותר תשומת לב לאחרונה הוא הוא Tiny Tower, משחק ניהול בו תנהלו בניין, תצטרכו לאכלס אנשים וליצור להם מקומות עבודה.

כשתפתחו בפעם הראשונה את המשחק תראו את המגדל שלכם ואת הלובי. לאחר מכן תעברו הדרכה על המשחק שבמהלכה תבנו את קומת המגורים הראשונה, את קומת התעסוקה הראשונה ותתנו לאחד מה"ביטיזנים" (ככה קוראים לתושבי הבניין) עבודה. הביטזנים עובדים ומרוויחים עבורכם כסף ממכירת מוצרים. בכסף תוכלו להשתמש על מנת לבנות קומות חדשות ולקנות מוצרים חדשים לחנות.

לכל עסק יש עד 3 מוצרים שניתן לשים בו למכירה (יש כאלה שיש בהם רק מוצר אחד, או שניים), ולכל מוצר שכזה יש טיימר – שהוא הזמן שצריך לחכות עד שאפשר לשים אותו במכירה. מתי שלמוצר מסוים נגמר המלאי, הביטיזנים שלכם יכולים לעשות חידוש מלאי, אם תורו להם לעשות כך. לאחר שהמלאי מתחדש, תצטרכו להורות לביטזנים לשים את המוצרים במכירה. תוכלו להפעיל Notifications שיתריאו לכם מתי שהמוצר זמין במלאי, גם אם אתם לא נמצאים באפליקציה.

הביטיזנים הם לא דמויות רגילות ופשוטות, יש להם חלומות וכישורים, ואם תרצו שהמגדל שלכם יגדל במהרה, כדאי לכם לנצל את יכולתם בתבונה. לדוגמה אם ביטיזן מסוים חולם לעבוד בחנות כובעים, תתנו לו לעבוד שם. או, שאם ביטיזן מסוים אוהב להכין אוכל, שימו אותו בחנות אוכל.

במשחק יש גם מעליות, שדרכן יעברו הביטיזנים. את המעליות אתם תצטרכו להפעיל, והביטזינים יתנו בתמורה לשירות שלכם טיפים כספיים.
מדי פעם יעבור ביטיזן VIP דרך המעלית. הביטיזן הזה בעל יכולות מיוחדות ובקומה שתחליטו לשים אותו הוא יחולל פלאים – יגרום לאנשים רבים לבוא לחנות מסוימת, לגרום לקומה להיבנות יותר מהר ועוד.

את הבניין שלכם אפשר לעצב, לערוך את סדר הקומות ולשנות את הבגדים של הביטזינים שלכם. למשחק יש חיבור ל-Game Center, ותוכלו דרכו להשיג הישגים, לצפות בבניניים של חברים ולגבות את המשחק. עוד משהו קטן ונחמד שיש במשחק, הוא ה-Bitbook, הפייסבוק של הביטיזנים. שם תוכלו לראות מה הביטיזנים שלכם מרגישים. לא משהו משמעותי במיוחד אבל נחמד מאוד ומוסיף 🙂

Tiny Tower || מחיר: חינם || הורדה

השאר תגובה