אוק
1
2011

ShadowGun – הדור הבא של משחקי ה-iOS

ShadowGun הוא משחק יריות מגוף שלישי לאייפון, אייפד ולאייפוד טאץ', המפותח על ידי Mad Finger שהביאו לנו את Samurai. המשחק מתיימר לקחת את הז'אנר ואת הגראפיקה של מכשירי ה-iOS לרמה חדשה לגמרי.

עלילה
ב-Shadow Gun תשחקו את ג'ון סלייד. המשימה שלכם תהיה לאתר ולתפוס את ד"ר אדגר סיימון, מדען מרושע שייצר צבע מוטנטים משלו. העלילה לא מפוצצת יותר מדי, אבל היא נחמדה מאוד. אל תצפו ליותר מדי, כי לא בשביל זה התחלתם לשחק Shadow Gun.

שליטה וממשק
ב-Shadow Gun, כמו בכל שאר משחקי היריות במכשירי ה-iOS תוכלו לשלוט בדמות בעזרת כפתורים וירטואליים היופיעו על המסך, וכדי לשלוט במבט של הדמות פשוט תגררו את האצבע לכיוון הנגדי של הכיוון שאליו תרצו להביט.
לדעתי השליטה הזו לא ממש נוחה, וגם אחרי שתתרגלו אליה לא תוכלו לשלוט בשחקן באופן אופטימלי. בתחום של השליטה Shadow Gun סטנדרטי לגמרי.

גראפיקה
באקספט הזה המשחק מצטיין. Shadow Gun רץ על מנוע ה-Unity ונראה פשוט מדהים, ברמה של משחקי קונסולה. הטקסטורות חדות, האנימציות חלקות לגמרי והמשחק נראה פשוט מדהים. אומנם, יש מדי פעם עצמים שרואים שהמפתחים התעצלו ולא השקיעו בטקסטורה שלהם, אבל לא תראו כאלו כמעט, ושאר הסביבה המפורטת מפצה על כך. בכל הנוגע לגראפיקה, Shadow Gun מציב רף חדש למשחקי iOS וחולק את כס המלכות עם Infinity Blade שנראה מרשים לא פחות.

סאונד
גם בתחום הזה המשחק מצטיין ושוב יושב ביחד עם Infinity Blade המצויין על כס המלכות. לכל רובה יש צליל משלו, כשהדמות שלכם תתעייף או תיפגע היא תשמיע קולות, אם תירו על זכוכית היא תתנפץ ותשמיע קול ניפוץ, Mad Finger עשו עבודה נפלאה גם בתחום הזה.

גיימפליי
הגיימפליי של Shadow Gun סטנדרטי ביותר, תצטרכו ללכת במסדרון ליניארי ופשוט לנקות את כל האוייבים מהחדר. כל פעם תפגשו אוייב חדש ותצטרכו למצוא אסטרטגייה איך להתמודד איתו. חלקכם יאהבו את הגיימפליי וחלקכם (הגיימרים הכבדים שביניכם) תרצו עוד גיוון.

לסיכום, Shadow Gun הוא משחק שמעלה את רף הגראפיקה והסאונד של משחקי ה-iOS כפי ש-Infinity Blade עשה לפני שנה פחות או יותר, אך עם זאת, הוא משחק נחמד ביותר, לא משחק בעל גיימפליי חדיש ומגוון יותר מדי, שליטה נוחה יותר וממשק ברמה גבוהה יותר, אבל בהחלט נחמד. המשחק הוא בהחלט אחד ממשחקי החובה ל-iPhone iPad ו-iPhod Touch שיש ברשותכם. המשחק נבדק על iPad 2.

SHADOWGUN || מחיר: 7.99$ || הורדה

השאר תגובה