נוב
26
2011

Minecraft Pocket Edition – מיינקראפט, עכשיו גם באייפון

אי שם בשנת 2009 יצא משחק האינדי מיינקראפט למחשב. המשחק בעצם הציג עולם שנוצר בצורה אקראית (כל פעם שתתחילו לשחק המפה תהיה שונה לחלוטין מקודמתה).

בגרסאות הראשונות של המשחק יכלתם רק להסיר בלוקים ולהניח בלוקים ובכך בעצם ליצור דברים, אך עם הזמן המשחק התעדכן ונוסף מצב ההשרדות – Survival, שדרש מכם לאסוף משאבים בכדי להילחם באויבים, ולשרוד כמה שיותר זמן.

Minecraft Pocket Edition, נכון לזמן כתיבת שורות אלה אינו כולל את מצב ההשרדות (שהוא עיקר המשחק) אלא רק את מצב ה-Creative, בו אתם יוצרים דברים. החברה המפתחת את המשחק, Mojang, הודיעה כבר שהמשחק יקבל עדכונים ויתווסף גם מצב ההשרדות, אז אל דאגה.

הגרסה הניידת של מיינקראפט עובדת חלק מאוד על רוב המכשירים (נבדק על אייפד 2 ועל אייפון 4). המשחק נראה חד, והצבעים מעולים. המשחק עבר מן המחשב לiOS בצורה מושלמת מבחינה גראפית.
תוכלו לשלוט בדמות שלכם עם 4 חצים ולחצן קפיצה, וכדי להסתכל לצדדים פשוט תצטרכו להחליק את האצבע על גבי המסך. בהתחלה השליטה קצת לא נוחה, אך לאחר כמה דקות של משחק מתרגלים.

לסיכום, כרגע המשחק אינו כולל הרבה תוכן – אין את מצב ההשרדות ואת רוב הבלוקים שנמצאים במשחק המלא. אם Mojang יעמדו בהבטחה שלהם ויעדכנו את המשחק באופן קבוע הוא בהחלט שווה את תג המחיר הגבוה יחסית.

Minecraft Pocket Edition || מחיר: 6.99$ || הורדה

המשחק זמין גם למכשירי האנדרואיד

השאר תגובה