ספט
22
2011

9 טיפים שישפרו את התוצאה שלכם ב- Jetpack Joyride

 המשחק Jetpack Joyride מככב כבר כמה שבועות במצעדי המכירות של חנות האפליקציות, ולכן הרגשנו צורך לכתוב כמה טיפים שיעזרו לכם לשפר את תוצאתכם במשחק.

1. כבו את המוזיקה במשחק. Jetpack Joyride הוא משחק מלחיץ בשלבים מסוימים ודורש מקסימום ריכוז.

2. לאחר שהתקדמתם במשחק ויש לכם מספיק מטבעות – השתמשו ב-Head Start כל פעם. Head Start יטיס אתכם 750 מטר קדימה, לא נשמע קשה מדי לעבור 750 מטר אך זה לוקח זמן, וחבל על הזמן הזה. רכישה אחת של Head Start תעלה 1000 מטבעות וחבילה של 5 שימושים יעלה לכם 3000 מטבעות.

3. רכשו את ה-Final Blast, והשתמשו בו אך ורק מתי שאם קרובים מאוד לתוצאה הטובה ביותר שלכם. שימוש בו יעיף את השחקן כ-300 מטר קדימה ויכול לשפר מעט את התוצאה שלכם.

4. Quick Revive נותן לכם אפשרות שניה להמשיך במשחק לאחר שנפסלתם. הוא עולה לא מעט – 10,000 מטבעות, אבל תמיד מומלץ שיהיה לכם אחד – יכול לעזור מאוד אם אתם עומדים לעבור משימה או לשבור שיא.

5. נסו להשיג כמה שיותר Spin Tokens, אבל תזהרו לא להפסל בדרך – Spin Token יכולים לעזור מאוד בשיפור התוצאה הסופית ולהביא דברים נחמדים בחינם על הדרך. מי שכבר שיחק קצת במשחק יודע שלפעמים להשיג Spin Tokens זה עניין מסוכן מאוד – אז הזהרו כמה שיותר כשאתם מנסים לקחת אותם.

6. טוסו במרכז המסך – כך תוכלו להגיע במהירות לתחתית/למעלה המסך.

7. התמקדו במשימות: חוץ מהמטרה המרכזית של המשחק, להגיע למרחק הגדול ביותר, המשימות מחזירות מטבעות בצורה מאתגרת וממכרת.

8. כשאתם נוסעים עם האופנוע (Bad Ass Hog), אל תלחצו לחיצות ארוכות על המסך. קפיצות גבוהות מדי עלולות לגרום לכם להפסל.

Jetpack Joyride - Bad Ass Hog

9. לחצו על המסך בפינה השמאלית העליונה – חוץ מהעובדה שכך תסתירו את התוצאה וככל הנראה זה יגרום לכם להלחץ פחות – כך גם האצבע שלכם לא תפריע לכם לראות מה קורה במהלך המשחק.

נשמח לשמוע עוד טיפים שלכם בתגובות! 🙂

2 תגובות + הוסף תגובה

  • 1)עדיף כבר לקנות head start של 1500 שעכשיו עולה רק 1500. 2) זה ממש בזבוז כסף לקנות head start כי קל מאד להגיע ל 1500 מטר 3) יש לי טיפ נוסף והוא לקנות מגנטים למכונות שמשיגים וככה אתה לא מאבד אותם בגלל כסף

  • נראה מצוין!!!

השאר תגובה