פבר
29
2016

מה חדש ב- iOS 9.3?

עדכון iOS 9.3, אשר צפוי להיות משוחרר לכלל הציבור לקראת סוף חודש מרץ, הוא העדכון הגדול ביותר למערכת ההפעלה מאז שוחררה בסתיו האחרון. ריכזנו עבורכם את הפיצ׳רים המרכזיים שיגיעו איתו.

Night Shift

אם יצא לכם להשתמש באייפון בשעת לילה מאוחרת, כשכל הסביבה חשוכה, אתם וודאי מכירים את הסינוור מהמסך הבוהק – גם כאשר הבהירות על הרמה הנמוכה ביותר. Night Shift (״משמרת לילה״) תפתור את הבעיה הזו.

Night Shift אייפון

כאשר Night Shift מופעל, מסך המכשיר יחל לשנות לקראת הערב את צבעו לצבע צהבהב, בצורה כזו שתקל על העין. בבוקר שלמחרת המסך יחזור לצבעו הרגיל.

לא כל המכשירים יוכלו להשתמש ב- Night Shift. אם אתם משתמשים באייפון 5/5c ומטה, או באייפד דור רביעי ומטה, הפיצ׳ר לא יהיה קיים בעדכון המערכת.

Notes

כעת תוכלו לשמור פתקים עם סיסמה (או עם טביעת אצבע) ולמיין פתקים לפי התאריך שנוצרו, נערכו או לפי סדר הא׳-ב׳.

אפליקציית הפתקים באייפון

3D Touch

אם אתם בעלי מכשיר iPhone 6s / 6s Plus, תוכלו להשתמש במחוות חדשות עם האפליקציות המובנות במכשירכם, כמו אפליקציית ההגדרות, מזג האוויר, מניות וחנות האפליקציות.

Health

אפליקציית הבריאות המובנית במכשיר התעדכנה עם ממשק חדש המאפשר צפייה נוחה יותר במידע על כמות הצעדים, הפעילויות שביצענו וזמן העמידה.

נוסף על כך ישנו תפריט חדש המאפשר למצוא אפליקציות שיכולות לאגור מידע על הפעילויות ולהסתנכרן עם אפליקציית הבריאות.

כאמור, העדכון צפוי לצאת לקראת סוף חודש מרץ – ככל הנראה ב21/3, התאריך בו צפוי להתרחש אירוע ההכרזה על האייפד והאייפון החדש.

השאר תגובה