דצמ
2
2011

Infinity Blade 2 – המשחק הכי טוב לאייפון

השבוע שוחרר המשחק הכי טוב לאייפון, אייפד ואייפוד טאצ'. המשחק הזה הוא Infinity Blade 2, ההמשך ללהיט מבית Chair שיצא שנה שעברה.

Infinity Blade 2

Infinity Blade 2 ממשיך מהרגע שקודמו הסתיים. בסוף המשחק הקודם הרגתם את האויב God King וגיליתם שהוא שייך לזן מיוחד שנקרא Deathless. המטרה שלכם היא לגלות מה מיוחד בחרב שהשגתם ממנו, ה- Infinity Blade, על שמה קרוי המשחק.

המשחקיות של Infinity Blade 2 פשוטה וממכרת. בקרבות תצטרכו קודם כל לשבור את ההגנה של היריב בכמה דרכים – התחמקות, הגנה עם מגן או הדיפה של הנשק שלו עם שלכם. שימו לב: לא תוכלו להתחמק כל הזמן כמו במשחק הראשון, כאן אתם תפצעו מכיוון שהדמות מתעייפת ככל שאתם זזים יותר.

חוץ מהחרבות הקלאסיות, תוכלו להשתמש בנשקים כבדים שאי אפשר להתחמק איתם וגם נשקים לשני ידיים. יש גם אלמנט של קסם – טבעת חדשה תוכל לרפא אתכם או לשרוף, להקפיא, לשתק או לחשמל את היריב בהתאם לחולשה שלו.
לאחר כל קרב תקבלו נקודות נסיון (XP) שיעלו אתכם ואת הכלים שלכם רמה. בכל פעם שתעלו רמה תוכלו לחזק שניים מתוך ארבע כוחות שלכם: בריאות, כוח, הגנה וקסם.

Infinity Blade 2 לאייפון

Infinity Blade 2 נראה פשוט מדהים, ממש כמו משחק שרץ על הקונסולות. הוא משתמש במנוע Unreal Engine 3 שהותאם למכשירי ה-iOS, ולא רק שהוא נראה ונשמע מדהים – הוא גם רץ מעולה. Chair שדרגו את המנוע הגראפי לגמרי ולכן Infinity Blade 2 נראה בכמה רמות מעל קודמו.

לסיכום, Infinity Blade 2 הוא המשחק הכי טוב בחנות האפליקציות נכון לכתיבת שורות אלה, ואם יש לכם מכשיר iOS – רוצו לקנות אותו. הוא שווה כל אגורה.

Infinity Blade 2 || מחיר: 6.99$ || הורדה

תגובה אחת + הוסף תגובה

  • רציתי לדעת שאני מגיע להר בסוף אחרי שנילחמתי עם כולם הוא מכניס יד להר ומת מה אני צריך לעשות בשביל לעבור שלב?? לסיים אותו?? ומה מסמלים השלבים שעוברים כי מחליף נשקים ומגנים כדי להתקדם בשלבים תודה מראש

השאר תגובה