ספט
30
2012

GymPact – להרוויח כסף מפעילויות ספורטיביות

אם גם אתם מתעצלים תמיד באימונים ומוותרים לעצמכם כל הזמן, GymPact היא האפליקצייה המושלמת בשבילכם. בעזרת GymPact גם תשמרו על משטר אימונים קפדני וגם תרוויחו מכך כסף.

GymPact

GymPact מאפשרת לכם לקבל כסף על פעילויות ספורטיביות – מכון כושר, ריצה או רכיבה על אופניים. לאחר ההרשמה (שבה תצטרכו להכניס את פרטי כרטיס האשראי שלכם), תתבקשו לבחור את מספר פעילויות הספורט שתרצו לבצע השבוע, בין 1-7, פעילות אחת כל יום. ככל שתעשו יותר פעילויות במהלך השבוע – כך יגדל סכום הכסף שתקבלו.

ישנן שתי דרכים בהן תוכלו לבצע פעילויות – דרך התוכנה עצמה, בה תוכלו לבצע Check In למכון הכושר שלכם (ואם הוא לא קיים עדיין במערכת תצטרכו להוסיף אותו). במכון כושר תצטרכו להשאר לפחות חצי שעה על מנת שהפעילות תכנס לחשבונכם. אתם בטח שואלים את עצמכם עכשיו – איך האפליקצייה יודעת שאני באמת נמצא במכון כושר? GymPact בודקת איפה אתם נמצאים כל מספר דקות בעזרת ה-GPS, כך שתצטרכו באמת להיות במכון הכושר למשך חצי שעה.

GymPact

דרך שנייה בה תוכלו לבצע פעילויות היא באמצעות חיבור האפליקצייה אל RunKeeper. באמצעות RunKepper תוכלו למדוד את פעילויות הריצה או רכיבה על אופניים, וכך גם פעילויות אלו ייחשבו ב-GymPact כפעילות. שימו לב – כל פעילות דרך RunKepper צריכה גם היא להמשך חצי שעה לפחות על מנת שתרשם ב-GymPact.

אבל מה קורה אם אנחנו לא עומדים ביעדים שהצבנו לעצמנו? אם חשבנו שנצליח לבצע 4 פעילויות בשבוע, אך ביצענו רק 2? לשם כך תצטרכו להציב לעצמכם קנס – החל מ-5$ ועד ל-50$. כל שבוע שבו לא תעמדו ביעדים שלכם יילקח מחשבון הבנק שלכם הסכום שבחרתם. בדרך זו GymPact מבטיחה לשמור עליכם מלאי מוטיבציה.

GymPact || מחיר: חינם || הורדה

3 תגובות + הוסף תגובה

  • נראה מעניין מאוד, ננסה אין מה להפסיד.
    מה אתם אומרים?

  • איך ניתן לבקש את הכסף לכרטיס אשראי ויזה נטען? יש אפשרות לבקשה לכרטיס לכסף

  • איך משתמשים ב run keeper ואם אני לא רוצה לעשות יותר ריצות אופניים וכו אפשר להוציא את השימוש של run keeper עם gym pact

השאר תגובה