אפר
22
2016

Grafio – תרשימי זרימה ודיאגרמות

כשחושבים על דיאגרמות ב- iOS, ככל הנראה שהשם OmniGraffle יעלה לראשכם. אבל האמת היא שרוב האנשים לא צריכים את כל הפיצ׳רים ש- OmniGraffle מציעה, וגם אם כן, תג המחיר הגבוה (199₪) בהחלט מונע מאנשים לבדוק את האפליקציה.

וכאן אפליקציית Grafio לאייפד ולאייפון נכנסת למשוואה. האפליקצייה, שמחירה כ-30₪ ונמצאת בחנות האפליקציות מזה כ-6 שנים, מאפשרת ליצור דיאגרמות, גראפים ותרשימי זרימה בקלות ובמהירות. האפליקצייה פשוטה מאוד לשימוש: צובטים את המסך בשביל להגדיל/להקטין את משטח העבודה או הצורות, וסיבובן נעשה בצורה דומה – בעזרת שתי אצבעות וסיבוב לכיוון הרצוי.

יצירת דיאגרמות ותרשימי זרימה לאייפד

הפיצ׳ר המרכזי ב- Grafio הוא האופציה לצייר צורות סימטריות שונות בצורה חופשית, והאפליקציה תנתח את הציור באופן אוטומטי (בתנאי שיש רמה מסוימת של דיוק בין הציור לצורה) ותחליף אותו בצורה הרצויה. כך ניתן גם לצייר קווים בין הצורות השונות והאפליקציה תמיר אותן לחיצים (צפו בסרטון המצורף להמחשה).

בנוסף לאפשרות ליצירת צורות בעצמכם, האפליקצייה מגיעה עם מגוון רחב של צורות וציורים הניתנים לשימוש, וכמובן שניתן להוסיף תמונות ממכשירכם.

את הדיאגרמה שיצרתם תוכלו לייצא לאימייל, לשמור אותה כתמונה במכשירכם, להוסיף לחשבון הדרופבוקס שלכם ואפילו ליצור סרטון וידיאו המציג את תהליך יצירת הדיאגרמה.

יצירת תרשימים לאייפון

הפשטות, המהירות והקלות שבה Grafio ‏מאפשרת ליצור דיאגרמות, ‏בנוסף למחיר הנמוך יחסית למתחרותיה, הופכת אותה לאפליקצייה האולטימטיבית ליצירת גראפים למכשירי iOS.
האפליקצייה אוניברסלית, וגם גרסתה למסכי האייפון נוחה לשימוש בצורה מפתיעה. אם אתם משתמשי אייפון 6 פלוס, המסך הגדול יגרום ליצירת המסמכים להיות נוחה כמעט כמו באייפד.

Grafio || מחיר: 31.90₪ || הורדה

השאר תגובה