אוק
8
2011

רגע לפני iOS 5 – מה עושים לפני השדרוג?

iOS 5 תצא ביום רביעי הקרוב (12/10/11). רגע לפני שאתם משדרגים, כדאי לבצע כמה פעולות על מנת שהשדרוג יעבור בקלות ובלי בעיות מיותרות.

בדיקת תאימות המכשיר

כדאי לבדוק אם המכשיר שלכם בכלל יכול להריץ את המערכת החדשה. המכשירים הבאים יכולים להריץ את 5 iOS :

iPhone 3GS
iPhone 4
iPhone 4S

iPod Touch דור שלישי
iPod Touch דור רביעי

iPad
iPad 2

עדכנו את תוכנת האייטונס

וודאו שאתם מריצים את הגרסה האחרונה של אייטונס. אם אתם מריצים חלונות, פתחו את האייטונס, לחצו על Help, לאחר מכן על Check for Updates ואם אתם לא מריצים את הגרסה האחרונה תהיה לכם אפשרות לעדכן את האייטונס. משתמשי המק – לכו אל תפריט התפוח, לחצו על Software Update ובדקו אם יש עדכוני תוכנה לאייטונס.

עדכון תוכנה - אייטונס

סנכרון וגיבוי

זהו החלק החשוב ביותר לפני השדרוג. חברו את המכשיר למחשב, פתחו את תוכנת האייטונס וסנכרנו את המכשיר ע"י לחיצה על הכפתור Sync. במידה ותווצר בעיה כלשהיא במהלך השדרוג, אין לכם מה לחשוש מאיבוד נתונים – כל הנתונים שבמכשיר מגובים על המחשב.

עדכנו את האפליקציות שלכם

מומלץ מאוד לעדכן את האפליקציות שלכם (אם יש לכם המון אפליקציות שאתם צריכים לעדכן, עדיף לעדכן דרך המחשב). הרבה אפליקציות לא מותאמות ל-iOS 5 וחלק מהמפתחים כבר הוציאו עדכון לאפליקציות שלהם שאמור לתקן באגים ובעיות שונות.

פיצ'רים - iOS 5

המכשיר פרוץ? לא לשדרג!

אלא אם כן אתם רוצים לאבד את הפריצה שלכם. כרגע הפריצה ל-iOS 5 היא פריצה "קשורה" (Tethered), שברגע שהמכשיר שלכם יתכבה תאלצו לחבר אותו למחשב ולפרוץ אותו מחדש. לא מומלץ בכלל.

15 תגובות + הוסף תגובה

 • תודה רבה על הטיפים, נקווה שהשדרוג יעבור בקלות על האייפד שלי.

 • לאחר הסינכרון והגיבוי ולאחר כל התהליך אני לוחץ באייטיונס על עידכון תוכנה ובוחר לסנכרן ולשמור את הגירסא אבל אז עולה לי ההודעה הבאה:
  "There are purchased on the iPhone that have not been transferred to your itunes library. You shold transfer these items to your iTunes library befor updating this iPhone. Are you sure you want to continue?"
  ואני לא יודע אם להמשיך או לבטל. ההודעה עולה לי ממש על ההתחלה עוד לפני שהעדכון בכלל התחיל.הבעיה היא שאני ממשיך לסנכרן ולגבות את האיפון על המחשב והוא מגבה אותו אבל עדיין עולה לי ההודעה. בוודאי שאני לא רוצה שהדברים שיש לי על האייפון ימחקו.
  אשמח לתשובה במהרה

  • נסה ללחוץ קליק ימני על האייפון באייטונס, ולבחור ב- transfer purchases. זה אמור לפתור את הבעיה.

 • רק מה זה אמור לעשות? פשוט פעם קודמת שעדכנתי לגרסא 4.3.3 נמחקו לי כל הקבצים שהיו על האייפון אז אני קצת מפחד שזה ייקרה שוב…

 • אני מנסה לעדכן תוכנה אבל כשאני לוחצת על עדכן זה פשוט לא מגיב.. למה ??? מה עושים אני כמעט ולא יכולה להשתמש בחלק גדול מהאפליקציות שלי בלי לעדכן את ה ios5.
  בבקשה מישהו יכול לעזור לי איך להמשיך?

 • יש לי איפוד 4 פרוץ פריצה קשורה האם שווה לי לשדרג ולפרוץ

 • היי גיא
  יש לי איפון 4 פרוץ ובלי כוונה נלחץ לי על ההורדה של iOS6
  אבל לא הושלמה ההורדה שאלה : איך אני יכול לבטל תחילתה של הורדת התוכנה ios6 החדשה
  מבלי שתושלם ב100% לפלאפון ??? הפתרון הזמני שאין אנטרנט בפל
  כל פעם שאני מפעיל את האנטרנט ההורדה ממשיכה מה אני עושה בבקשה עזור לי

  • ניסית לסגור ולהפעיל את המכשיר ואז להפעיל את האינטרנט ולראות אם ההורדה ממשיכה?

 • ברור !!! שום דבר לא עוזר בשניה שיש אנטרנט ההורדה ממשיכה !
  ואז תושלם ההורדה ולא יודע אם אוכל בכלל להשתמש בפל שוב לתקופה הקרובה או להשתמש רק בלי אנטרנט למרות שכל אלה לא כל כך פתרונות מה אני עושה

 • תוכל קצת יותר לפרט כי אני לא מבין כל כך
  איפה זה? ואיך בדיוק אני מכניס למכשיר למצב DFU ?ואיפה אני עושה ריסטור??
  גיבוי למה אני צריך אם זה לשמור דברים ?כגון שיחות צלצולים שמות זכרונות אז שימחק לא אכפת לי עזור לי קצת יותר בפירוט השלבים תודה גיא

  • צירפתי לינק שמדריך איך להכניס למצב DFU. ריסטור אתה עושה דרך האייטונס – במסך בו אתה מסנכרן את המכשיר, חפש את כפתור ה-Restore.

   כדאי לך לגבות בכל זאת – פשוט תסנכרן את המכשיר עם האייטונס.

 • לאחר שהורדתי את גרסת 6, נמחקו לי כל אנשי הקשר שניו לי בנייד וכמו כן עברו אליי אנשי קשר ותמונות של מישהי לא מוכרת,כשניסיתי לעדכן אנשי קשר הם נמחקו מיד ואף מאותה בחורה שקיבלתי את התמונות ואנשיי הקשר שלה,קיבלתי הודעה כי אני מוחקת לה את אנשי הקשר,כיצד ייתכן הדבר????

 • היי ,
  אני מתקשה להוריד את ה – IOS 5 .
  את התוכנה אני צריכה בשביל אייפד .
  אשמח אם תעזרו לי ♥

 • בטעות לחצתי על אפליקציית sync.me באיפון 5s ואנשי קשר שלי אופסו לאנשים בפייסבוק ונמחקו לי כל השאר מה עושים?

השאר תגובה