ספט
14
2011

Touchgrind BMX – סיקור

Touchgrind BMX הוא משחק מבית Illusion Labs שהביאו לנו את Touchgrind הממכר. האם המשחק יצליח לשחזר את ההצלחה של קודמו?

Touchgrind BMX

ב-Touchgrind BMX תשלטו בזוג אופניים, איתם תוכלו לבצע מגוון פעלולים שונים. בזוג האופניים תשלטו בעזרת שתי אצבעות, אחת על הפדאלים ואחת על ההגה. השליטה ממש קלה, ותוך 5 דקות לפחות כמעט כל אחד יוכל לקלוט איך משחקים. פעלולים מבצעים על ידי החלקת האצבעות על המסך, כל אחת לכיוון שונה, או על חלק שונה של האופניים, אך אני לא אגלה לכם יותר מזה, אין משהו יותר כיפי מלגלות איך לעשות פעלולים מטורפים לבד (אם אתם ממש רוצים שיגלו לכם יש מדריכים במשחק, אבל הרבה יותר מספק לגלות את זה לבד).

Touchgrind BMX

לכל מסלול יש אתגרים משלו, שייתנו לכם נקודות אדרנלין. לדוגמה, אם תבצעו 3 פעלולים בקפיצה מסויימת תשלימו אתגר ותקבלו נקודות אדרנלין. נקודות אדרנלין משמשות במשחק כמדד התקדמות, ככל שתקבלו יותר נקודות כך תפתחו יותר מסלולים ברחבי העולם. Illusion Labs השקיעו וכללו המון פעלולים, כמעט לכל תנועה של האצבעות שלכם יש פעלול.

ב-Touchgrind BMX יש המון מסלולים, והמון סוגי אופניים, אותם לוקח המון זמן לפתוח, כך שיש הרבה מה לעשות במשחק.
הגראפיקה צבעונית ומפורטת, לא תעברו פעם אחת ליד קיר או חפץ שנראים גרוע, ניכרת ההשקעה של Illusion Labs בגראפיקה של המשחק. הדבר היחידי שמאכזב מעט הוא הרזולוצייה הנמוכה של המשחק, על האייפון וגם על האייפד. כנראה שאם הרזולוצייה הייתה גבוהה יותר היו צריכים להפחית את הפירוט בסביבה כדי שהוא ירוץ טוב, זו התלונה היחידה לגבי הגראפיקה.

Touchgrind BMX

Illusion Labs כללו במשחק גם את האופצייה לשמור הילוכים חוזרים ולהעלות אותם ל-Youtube, פיצ'ר נחמד ושימושי לאלה מכם שרוצים להשוויץ בכישורי ה-Touchgrind שלכם.

בשורה התחתונה, Touchgrind BMX מצליח לשחזר את ההצלחה של Touchgrind ואפילו להתעלות על המשחק המקורי. המשחק חובה לכל בעל iDevice, גם אם הוא שיחק בTouchgrind המקורי וגם אם לא. ההשקעה של Illusion Labs במשחק ניכרת, אפילו אם המשחק מגיע עם תג מחיר של 5$.
המשחק זמין לiPad, iPhone ול-iPod.

Touchgrind BMX || מחיר: 4.99$ || הורדה

השאר תגובה