מאי
22
2015

Oddwings Escape – משחק התעופה שמשגע את העולם

משחקי תעופה בסגנון Flappy Bird לא חסר בחנות האפליקציות לאייפון, ובדיוק בגלל בגלל זה המשחק Oddwings Escape יוצא דופן. במשחק תשחקו את הציפור פרנקי, אשר הצליח לברוח ממעבדה מרושעת המבוצעים בה ניסויי תעופה בכנפי בעלי חיים. כעת פרנקי צריך להציל את שאר חבריו שהשאיר מאחור.

אודווינגס אסקייפ לאייפון

מטרת המשחק, אשר מתרחש ביערות טרופיים מרהיבים, היא לעוף כמה שיותר רחוק. פרנקי מתעופף באמצעות נגיעה במסך ומשיכת האצבע לכיוון הרצוי. במהלך ההתעופפות האנרגיה של פרנקי תתבזבז ותצטרכו לאסוף לבבות על מנת שלא יידאה ויתרסק. שימו לב למכשולים אשר יופיעו במפת המשחק שמפגש איתם יגרום לאיבוד שליטה בשחקן.
כמו בכל משחק, גם כאן תוכלו לאסוף מטבעות שבעזרתם תוכלו לשדרג את השחקן – מהירותו, כמות האנרגיה המקסימלית וכמה חלקה תהיה תנועתו.


בנוסף למטבעות, תוכלו לאסוף גם מפתחות שאיתם תוכלו להשיג (או ברוח המשחק – "להציל") עוד שחקנים עם יכולות שונות – מהירות גבוהה, הגנה משופרת, התחמקות ממכשולים ועוד.
על מנת לפתוח שלבים נוספים תתבקשו להגיע לרמה מסוימת, זאת על ידי הגעה למרחקים וביצוע אתגרים שיופיעו לצד המפה. אלו יעניקו לכם נקודות נסיון שיעזרו לכם לעלות רמה.

כמו שצויין כבר, המשחק מתפאר בגראפיקה תלת מימדית מדהימה ושליטה נוחה בשחקן המתעופף. אלו יוצרים משחק כיפי וממכר שכבר החל לכבוש את חנות האפליקציות – לא עבר שבוע מאז ההשקה ומליון משתמשי אייפון הורידו את Oddwings Escape. העובדה שהמשחק הושק ב-15 שפות במקביל ככל הנראה עזרה לזה.

Oddwings Escape || מחיר: חינם || הורדה

השאר תגובה