מאי
12
2015

מה חדש ב-iOS 8.4?

iOS 8.4 שוחררה לציבור המשתמשים היום (שני, 30/6/2015). iOS 8.4 מתמקדת בנגן המוזיקה המובנה במכשיר: האפליקציה עוצבה מחדש, וכעת מאפשרת צפייה ושימוש נעים יותר בפונקציות השונות בנגן. בנוסף, נוספה תמיכה בשירות הסטרימינג החדש של אפל, Apple Music, שנכון לכתיבת שורות אלה אינו זמין בישראל.

בנוסף כדאי לקרוא: איך מעדכנים גרסה ל- iOS 8.4?

בגרסתה החדשה אפליקציית המוזיקה מחולקת ל-2 מסכים עיקריים: מסך My Music בו תוכלו לבחור לסנן את המוזיקה על פי אמנים, אלבומים, שירים וסגנונות מוזיקה. בחלקו העליון של מסך My Music תוכלו לראות את האלבומים האחרונים שהוספתם למכשיר.
במסך Playlists ניתן ליצור רשימות השמעה, ועכשיו תוכלו להוסיף תמונה ותיאור לרשימת ההשמעה שיצרתם.

נגן המוזיקה החדש ב- iOS 8.4

בנגן המוזיקה החדש אפשר לראות המון פיצ'רים שאנו מכירים כבר מתוכנת ה- iTunes במחשב האישי. לדוגמה, כאשר תבחרו לנגן שיר יתגלה בפניכם נגן ה- Mini Player החדש – עד כה היינו רגילים לבחור שיר ועברנו ישירות אל מסך ה- Now Playing. כעת, תצוץ שורה קטנה בתחתית האפליקצייה וכך נוכל להמשיך ולשוטט באוסף המוזיקה שלנו.

אם נרצה לראות את השיר שמתנגן, נגרור את השורה כלפי מעלה ונכנס למסך ה- Now Playing בו נוכל להריץ את השיר קדימה/אחורה, לצפות במילות השיר ולראות מה השירים הבאים שיתנגנו באמצעות פיצ׳ר ה- Up Next – גם הוא הגיע מתוכנת האייטונס. באמצעות Up Next נוכל ליצור מעין רשימת השמעה חד פעמית. על מנת לבחור שירים שתרצו לשמוע לחצו על שלוש הנקודות אשר נמצאות מימינו של כל שיר ולחצו על Up Next על מנת שהשיר יתנגן לאחר השיר הנוכחי, או לחלופין Add to Up Next על מנת להוסיף את השיר לתחתית רשימת ההשמעה.

Apple Music, שירות הסטרימינג החדש של אפל אינו זמין בישראל, אך ניתן לפתור זאת ע"י שינוי סוג חשבון האייטונס לחשבון אמריקאי במקום ישראלי.

תגובה אחת + הוסף תגובה

  • הגיע הזמן.. הנגן הנוכחי כבר מיושן

השאר תגובה