ספט
7
2011

Doodle Jump – עכשיו גם לאייפד

שנתיים לאחר יציאת Doodle Jump, המשחק שהיה בין הלהיטים הראשונים לאייפון, Lima Sky משחררת אותו למכשיר האייפד. האם Doodle Jump שורד את המעבר ומצליח להיות אותו המשחק הממכר בעל הגראפיקה ה"דודלית" שסחף אחריו כל כך הרבה מעריצים? המשיכו לקרוא וגלו זאת.

לאלו מכם שלא מכירים את דודל ג'אמפ (קשה לי להאמין שיש כאלה), מטרת המשחק היא לקפוץ עם השרבוט (הדודל) כמה שיותר גבוה. את הדרך למעלה תעשו על גבי פלטפורמות, וככל שתעלו העסק ייסתבך יותר ויותר. חלק מהפלטפורמות ינועו לצדדים, חלק למעלה ולמטה, חלק יעלמו לאחר שתקפצו עליהן פעם אחת, חלק יהיו ניתנות להזזה ועוד ועוד ועוד..

בין הפלטפורמות יש מפלצות, כל מגע איתן יביא לפסילה. כדי להעלים את המפלצות צריך לירות עליהן. יריה מתבצעת כאשר אתם לוחצים על המסך בכיוון שבו המפלצת נמצאת.
על גבי חלק מהפלטפורמות יש Power Ups, כמו תיקי סילון, מקפצות, כובעים מעופפים ועוד..
המשחקיות של דודל ג'אמפ פשוטה וממכרת.

ניתן לבחור בין Themes (סקינים) שונים, דבר שנותן המון גיוון למשחק. המשחק מקבל עדכונים כל כמה שבועות או חודשים עם Themes חדשים. לפעמים הThemes קשורים לאירועים חשובים בעולם, לדוגמה, כשהתקיים המונדיאל Lima Sky הוסיפה Theme של כדורגל לכבוד הטורניר שכלל בתוכו את כל נבחרות הכדורגל בעולם.
בהחלט פלוס גדול למשחק.

דודל ג'אמפ גם כולל מצב מולטי פלייר בו תוכלו לשחק נגד אנשים אחרים ברשת הGame Center. תוכלו להזמין את חבריכם בGame Center או לבחור לשחק נגד שחקן רנדומלי. קוד האונליין עובד בצורה מעולה וכתוצאה מכך גם כשחיבור האינטרנט חלש אין תקיעות במשחק.
Lima Sky הכינו, בנוסף, גם Theme מיוחד למולטי פלייר שנקרא RACE. את הסיבה לשם תוכלו לראות בתמונה הבאה מצד שמאל:

אני שמח גם לבשר לכם, שLima Sky לא התעצלו עם דודל ג'אמפ לאייפד. בניגוד לחברות משחקים אחרות (אהמ GAMELOFT אהמ) שעושות פורטים לא מושקעים מהאייפון אל האייפד, Lima Sky נתנו את כל מה שהם יכולים, גם אם לקח להם הרבה זמן להוציא את דודל ג'אמפ לאייפד. המשחק רץ בצורה חלקה, כל אבל כל המודלים והטקסטורות חדות, ופשוט כיף להסתכל על ההשקעה בפרטים הקטנים של דודל ג'אמפ. כל הכבוד לLima Sky.

לסיכום, דודל ג'אמפ מצליח להישאר הלהיט שהוא היה על האייפון ולפי דעתי בהחלט שווה שלוש דולר.

מומלץ בחום!

Doodle Jump לאייפד || מחיר: 2.99$ || הורדה
Doodle Jump לאייפון || מחיר: 0.99$ || הורדה

השאר תגובה