אוג
12
2011

Calorific – לשמור על תזונה בריאה, בקלות

חברת WorkSmart Labs מייצרת אפליקציות בריאות וכושר כבר 3 שנים לפלטפורמת האנדרואיד ובזמן הזה השיגה יותר מ-7 מיליון משתמשים. עכשיו אחת האפליקציות היותר מוצלחות שלה, Calorific, הגיעה לאייפון.

Calorific

Calorific, כפי שאתם יכולים לנחש, מאפשרת לכם לרשום באפליקציה איזה מזון אתם אוכלים – אפליקציות מהסוג הזה ראינו כבר לא מעט. אבל באפליקציות האלו הייתה בעיה עיקרית אחת – בשביל להשתמש בהם כמו שצריך, היית צריך לשקול את האוכל שלך, לבדוק את זה במאגר עצום של אוכל ולאחר מכן להבין את מספר הקלוריות. כאן Calorific נכנסת לתמונה והופכת את החיים שלנו לקלים הרבה יותר.

באפליקציה האוכל שלנו מחולק ל-3 קטגוריות: Good, OK, Bad, ול-4 גדלים, מקטן לגדול (שמסמלים את כמות הקלוריות). מאגר האוכל המובנה בתוכנה קטן למדי, אבל רוב הסיכויים שלא תצטרכו להשתמש בו, כנראה בגלל שאתם יודעים לאיזה קטגוריה לשייך את האוכל שלכם.

בפעם הראשונה שתפתחו את התוכנה תצטרכו להכניס את הפרטים האישיים שלכם, כמו מין, גיל, משקל, גובה, פעילות גופנית והמטרה שלכם (להרזות, להשמין או להשאר באותו משקל). לאחר מכן תורכב עבורכם תוכנית עם כמות האחוזים האידיאליים שכל קטגוריה צריכה לכלול.

Calorific

קלוריפיק הופכת את כל עניין הספירת קלוריות להרבה יותר פשוט, וללא ספק הרבה יותר קל להתמיד להשתמש מאשר עם אפליקציות אחרות. אה.. והכי חשוב – זה בחינם!

Calorific || מחיר: חינם || הורדה

השאר תגובה